Meta розпустила свою команду Responsible AI (RAI), оскільки вона вкладає більше своїх ресурсів у генеративний штучний інтелект. Про це повідомляє видання The Verge.

Згідно зі звітом, більшість членів RAI перейдуть до команди генеруючих продуктів штучного інтелекту компанії, а інші працюватимуть над інфраструктурою штучного інтелекту Meta. Компанія регулярно заявляє, що хоче відповідально розробляти ШІ, і навіть має сторінку, присвячену обіцянці, де перераховує свої «стовпи відповідального ШІ», включаючи підзвітність, прозорість, безпеку, конфіденційність тощо.

Відповідальний ШІ займається проєктуванням систем ШІ, які є прозорими та неупередженими і відповідають етичним принципам.

У звіті The Information представник Meta Джон Карвілл каже, що компанія «продовжуватиме надавати пріоритети та інвестувати в безпечну та відповідальну розробку ШІ». Він додав, що, попри те, що компанія розділяє команду, ці члени «продовжуватимуть підтримувати відповідні зусилля щодо відповідальної розробки та використання ШІ».

Commentary