OpenAI відкладає запуск свого GPT Store на початок 2024 року, пише The Verge. Компанія представила свій інструмент GPT Builder на початку листопада. Він дає можливість створювати власні чатботи.

Тоді ж OpenAI заявила, що незабаром випустить GPT Store, щоб користувачі могли потенційно заробляти на своїх чатботах гроші. Спочатку його запуск був запланований на листопад. Але після несподіваного усунення, а потім повернення, генерального директора OpenAI Сема Альтмана, запуск відклався.

«Ми плануємо запустити GPT Store на початку наступного року», — йдеться в електронному листі OpenAI користувачам GPT Builder. «Хоча ми очікували випустити його цього місяця, кілька речей несподівано заважали нам!» У електронному листі також зазначається, що компанія вдосконалює GPT на основі відгуків користувачів, і йдеться про деякі оновлення ChatGPT.

OpenAI перебуває в процесі реорганізації свого керівництва після потрясінь останніх кількох тижнів. Компанія підтвердила, що Альтман повернувся на посаду генерального директора, Міра Мураті тепер займає посаду технічного директора, а Грег Брокман — президента. Було також оголошено про формування нової ради директорів, до якої входить представник Microsoft як спостерігач без права голосу.

Commentary