Очільник Міністерства цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів, що команда «Дії» працює над помічницею на основі ШІ, яка має допомагати контактному центру відповідати на звернення громадян. Чатбот називатиметься Надія.

Для цього, як повідомив пан Федоров на своєму телеграм-каналі у російській соцмережі Telegram, фахівці хочуть використати технологічне рішення від однієї з топових міжнародних компаній (якої саме – не повідомляється). Також міністр висловив певність, що ШІ – це більше про можливості, і констатував, що «зараз відбуваються великі зміни в кожній сфері, у кожну сферу життя він (ШІ) інтегрується». Щодо власне Надії пан Федоров був лаконічним.

Це буде чатбот нового покоління, який у чаті спілкуватиметься людяною мовою й допоможе розв’язати нескладну проблему. Його основними перевагами будуть швидкість відповіді та економія часу й ресурсів команди підтримки «Дії». Це буде революційна технологія не тільки для України, а й для урядів усього світу.  

За словами пана Федорова, наразі якість відповідей Надії влаштовує його на 80 % (можливо, коли ШІ-помічниця заговорить не людяною, а людською мовою, цей показник зросте), а швидкість відповідей не зовсім влаштовує, але не відомо, на скільки відсотків. Долучитися до покращення Надії, окрім розробників, можуть і користувачі під час бета-тестування.

Літературний редактор.

Commentary